1. Kleen-Thru+


      Mata Kleen-Thru + to najlepsza mata do kuchni, barów oraz wszystkich wilgotnych miejsc. Przede wszystkim mata ta zapewnia lepszą przyczepność stóp. Dodatkowo posiada wbudowaną czynną substancję antybakteryjną, które powstrzymuje nieprzyjemne zapachy oraz rozwój bakterii i grzybów na macie. Substancja ta nie traci swojego działania, nie wyciera się i nie wypłukuje w praniu.

Mata Kleen-Thru+ wykonana jest z prasowanej gumy piankowej. Wyżłobiona powierzchnia zapewnia bezpieczniejsze stanie i zmniejsza zagrożenie poślizgnięcia się. Specjalne otwory pozwalają na przepływ cieczy. Dzięki nisko profilowym, pochylonym krawędziom, można bez problemu poruszać się po macie wózkiem na kółkach. Mata jest również odporna na olej.

 

Właściwości:

Materiał: 100 % kauczuku nitrylowego

Ciężar całkowity maty: 4,9 kg/m2

 

Wymiary standardowe (cm):

85x150

 

2. Kushion – Koil


      Mata Kushion-Koil jest idealna dla osób, które przez długi czas muszą pracować w pozycji stojącej na swoim stanowisku pracy. Dzięki specjalnemu „poduszkowemu” przekrojowi przeciwdziała ona zmęczeniu nóg, stóp oraz pleców. Chroni przed zimnem ciągnącym od podłogi, zapewnia bezpieczne i bezpoślizgowe stanowisko stojące.

Wykonana jest z 100 % kauczuku nitrylowego, zatem w pełni nadaje się do prania. Sprzyja zdrowiu i dobremu samopoczuciu osób jej używających.

 

Właściwości:

Materiał: 100 % kauczuku nitrylowego

Ciężar całkowity maty: 4,7 kg/m2

 

Wymiary standardowe (cm):

85x150, 85x300, 115x175


3. Kleen-Scrape


       Mata Kleen-Scrape ma bardzo szerokie zastosowanie. Idealnie sprawdza się zarówno na zewnątrz, jak i w wilgotnych obszarach wewnątrz budynków, np. szatniach, kuchniach, przed dystrybutorami napojów, czy w obszarach produkcyjnych. Jest odporna na tłuszcz, olej, rozpuszczalniki, również na ciepło i zimno.

Wykonana jest z 100% kauczuku nitrylowego, leży idealnie płasko na ziemi, dzięki swej elastyczności i wadze. Łatwo można poruszać się po niej wózkami inwalidzki i zakupowymi.

 

Właściwości:

Materiał: 100 % kauczuku nitrylowego

Ciężar całkowity maty: 4,8 kg/m2


Wymiary standardowe (cm) - żebrowane

85x75, 85x150, 85x300

Wymiary standardowe (cm) - szachownica 

115x175

 

4. Kleen-Scrape Design


      Jest to mata Kleen-Scrape, na której mogą Państwo umieścić logo firmy. Wszystkie zaprojektowane elementy są wycinane z gumy w indywidualnym kolorze i scalone z matą. Kolorem bazowym jest zawsze czarny, logo może zawierać do 5 kolorów (4+ czarny jako tło).

 

Właściwości:

Materiał: 100 % guma nitrylowa

Ciężar całkowity maty: 4,8 kg/m2

 

Wymiary standardowe (cm):

85x75, 85x150, 85x300, 115x175

 

5. Kleen-Komfort


      Mata Kleen-Komfort została specjalnie zaprojektowana dla stanowisk pracy wokół maszyn, kas, dla sklepów, kuchni, czy barów. Jest zrobiona z 100 % z gumy nitrylowej ze zintegrowanym systemem podwójnie absorbującym. Spieniony kauczuk nitrylowy tworzy efekt poduszeczek. Taka mata odciąża plecy i stawy, jest zatem w stanie zwiększyć produktywność i motywację pracowników.

Kleen-Komfort odporna jest na olej, redukuje ryzyko poślizgu oraz zapewnia ochronę przed chłodem. Jest odpowiednia do użytku zewnętrznego, jednak nie nadaje się do prania.

 

Właściwości:

Materiał: 100 % guma nitrylowa (częściowo spieniona)

Całkowita wysokość maty: 30 mm

Ciężar całkowity maty: 5,4 kg/m2

 

Wymiary standardowe (cm):

60x85, 85x115, 85x150, 85x300

*Dostępne są specjalne rozmiary na życzenie.

Żółte brzegi bezpieczeństwa dostępne za dopłatą.

Firmy z którymi współpracujemy: